11 Aralık 2015 Cuma

Yeni Yıl Hediyesi Seçerken

Yeni yıl yaklaşırken bizi bir heyecan aldı ki sormayın gitsin. Ne hediye alsak neler yapsak da nasıl sevdiklerimizi mutlu etsek. Sevdiklerimizi mutlu etmek için yeni yılda bir bahane aslında. Hediyeleşmek sevdiklerimizi mutlu görmek bizi de mutlu ediyor. En azından ben böyle hissediyorum. Ne hediye alsak diye kara kara düşünmeyin hediye seçenekleri oldukça fazla. Yeni yıl hediyesi olarak dekoratif ürünler, biblolar, mumlar, amerikan servisler, runnerlar, saatler, kazaklar, şapkalar, atkılar ve benzeri bir çok seçeneğiniz var. Mini mini sevdiklerimiz içinse oyuncaklar, boyama kitapları, hikaye kitaplarını unutmayalım :)

Yeni yıl hediyelerinizi sevdiklerinize önceden vermekte isteyebilirsiniz. Tabii neden olmasın çok güzel bir gömlek aldınız ve giymesini mi istiyorsunuz. Yeni yıl hediyesi olarak minik kuzeninize veya kuzenlerinize en çok istediği oyuncaklarımı aldınız. hiç düşünmeyip erkenden hediyelerini verebilirsiniz yada sabırla bekleyebilirsiniz.

Ben bu yıl ki yeni yıl hediyesi olarak dekoratif kokulu mumlar hediye etmek istiyorum hemde el yapımı olanlarından. El emeği göz nuru derler ya işte bende el yapımı ürünleri tercih ediyorum bu yıl. Dekoratif kokulu mumları size de öneririm.

İşte benim seçtiklerim.

mum1

mum2

           mum3     mum4

mum5

mum6
  

Hiç yorum yok: